Batareýany bejeriji 2-32S 15A 20A 25A Litiý batareýasynyň awtomatiki deňleşdirijisi HTB-J32S25A
Önümiň jikme-jiklikleri
Önümiň tegleri
Tehniki häsiýetnamalar
Heltec Litiý Batareýasynyň Ekwalaýzeriniň Tehniki Aýratynlyklary:
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Önüm barada maglumat
Brend ady: HeltecBMS
Gelip çykyşy: Hytaýyň materik bölegi
Sertifikatlaşdyrma: WEEE
Kepillik: 3 Aý
MOQ: 1 sany
Batareýanyň görnüşi: Üçlük litium, Litiý demir fosfaty, Titan kobalt litium
Nominal woltaž: DC12V
Bejeriş diapazony: 2-24S/2-32S
Balans tok: 15A/20A/25A
Ölçegi: 360*290*170MM
Özleşdirme
  • Özleşdirilen logotip
  • Özleşdirilen gaplama
  • Grafiki özleşdirmek
Paket
1. Batareýany abatlaýjy *1 toplum.
2. Antistatik torba, antistatik gubka we gofrirlenen gap.
Satyn alyş maglumatlary
  • Eltip bermek:
    1. Hytaýdaky kompaniýa/fabrik
    2. Birleşen Ştatlarda/Polşada/Russiýada/Braziliýada ammarlar
    Biz bilen habarlaşyňiberiş jikme-jiklikleri barada gepleşik geçirmek
  • Töleg: 100% TT maslahat berilýär
  • Yzyna gaýtarmak we yzyna gaýtarmak: Yzyna gaýtarmak we yzyna gaýtarmak üçin hukukly
Aýratynlyklar
  • Nominal woltlylyk: DC12V
  • Bejeriş aralygy: 2-32S
  • Deňleşdiriji tok: 15A/20A/25A (sazlanyp bolýan)
Iş prinsipi
① El bilen deňleşdirme
② Awtomatiki deňleşdirme
③ Zarýad deňleşdirmesi
Zarýad deňleşdirmesiniň sazlama parametrleri aşakdaky ýaly:
Litiý demir fosfatynyň balans parametrleri:
Monomeriň artykmaç naprýaženiýe goragy: 3.650V Monomeriň artykmaç naprýaženiýesini dikeltmek: 3.650V Mejbury deňleşdiriji naprýaženiýe: 3.650V
Deňleşdiriji başlangyç naprýaženiýesi sim naprýaženiýesiniň iň pes gymmatyna = V, deňleşdiriji monomeriň naprýaženiýe tapawudy: 0,005V we deňleşdiriji toguň paýy: 5% ~ 100%
Üçlü litium zarýad beriş deňleşdirme parametrleri:
Monomeriň artykmaç naprýaženiýe goragy: 4.250V Monomeriň artykmaç naprýaženiýesini dikeltmek: 4.200V Mejbury deňleşdiriji naprýaženiýe: 4.250V
Deňleşdiriş başlangyç naprýaženiýesi: 4.000V Deňleşdiriş monomer naprýaženiýesiniň tapawudy: 0.005V Deňleşdiriş tok gatnaşygy: 5% ~ 100%
Zarýad deňleşdirilende, enjamyň öň panelindäki "batareýanyň negatiw polýusy" batareýa blokunyň umumy negatiw polýusyna birikdirilmeli, zarýad berijiniň negatiw polýusy enjamyň öň panelindäki "zarýad beriji negatiw polýusa" birikdirilmeli we zarýad berijiniň oňyn polýusy batareýanyň oňyn polýusyna birikdirilmeli. Deňeşdirilen ýagdaýa girmezden öň, zarýad beriş togy 25A-dan geçmeli däl, deňleşdirilen başlangyç derejesine ýetende (litium demir fosfat 3.450V/üçlük litium 4.00V) zarýad beriş togy 5A-dan geçmeli däl we kiçi tok deňagramlylygynyň täsiri has gowy bolar.
Batareýa-deňleşdiriji-batareýa-deňleşdiriji-maşyn (7)
Batareýa-deňleşdiriji-batareýa-deňleşdiriji-maşyn (6)
Model saýlamagy
Tehniki indeks Önümiň modeli
Model HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Degişli Batareýa Simleri 2-24S 2-32S
Degişli Batareýanyň Görnüşi LFP/NCM/LTO
Maksimum deňleşdiriji tok 25A 15A 20A 25A
Litiý demir fosfatynyň balans parametrleri Monomeriň artykmaç naprýaženiýeden goragy: 3.65V
Monomeriň artykmaç naprýaženiýesini dikeltmek: 3.65V
Mejbury deňleşdiriji naprýaženiýe: 3.65V
Deňleşdiriji monomer naprýaženiýe tapawudy: 0.005V
Deňleşdiriji toguň paýy: 5% ~ 100%
Üçlü litiumyň balans parametrleri Monomeriň artykmaç naprýaženiýeden goragy: 4.25V
Monomeriň artykmaç naprýaženiýesini dikeltmek: 4.2V
Mejbury deňleşdiriji naprýaženiýe: 4.25V
Deňleşdiriş başlangyç naprýaženiýesi: 4V
Deňleşdiriş tok gatnaşygy: 5% ~ 100%
Ölçegi (sm) 36*29*17
Agramy (kg) 6.5 9.5
Bellik
2 Zarýad beriş deňleşdirilişi wagtynda, enjamyň öň panelindäki "batareýanyň negatiw polýusy" tutuş batareýa toplumynyň negatiw polýusyna birikdirilmelidir, zarýad berijiniň negatiw polýusy enjamyň öň panelindäki "zarýad beriş negatiw polýusyna" birikdirilmelidir we zarýad berijiniň oňyn polýusy batareýanyň oňyn polýusyna birikdirilmelidir. Zarýad beriş togy deňagramlylyk ýagdaýyna girmezden öň 25A-dan geçmeli däl we deňagramlylyk ýagdaýyna ýetende zarýad beriş togy 5A-dan geçmeli däl (litium demir fosfat 3.45V / üçlü litium 4V). Kiçi tok deňagramlylygynyň täsiri has gowy bolar.
③ Goşmaça elektrik üpjünçiligi
  • 0-120V ulgam ulanylyşy (24S çenli); 0-135V ulgam ulanylyşy (32S çenli).
  • Bir fazaly 220V elektrik üpjünçiligi.